Дарья Бурик

и.о. руководителя Rost BTL

Качественная работа всегда дает результат!

Новости

Приклади експериментального маркетингу

11 серпня 2014Експериментальний маркетинг - позначення інтерактивного досвіду, який спонукає людей до обговорення бренду і більш тісної взаємодії з ним. Такий вид маркетингу створює передумови для більш тісного зв'язку між споживачем і брендом. Якщо торговельна марка викликає у споживачів позитивні емоції, то покупець автоматично пов'язує їх з брендом. Такий підхід куди більш ефективний, ніж проста демонстрація реклами у Facebook та інших соціальних мережах або щось ще.

Samsung

У рамках спонсорування літніх Олімпійських ігор 2012 року під егідою Samsung у Лондоні працювали демонстраційні пункти продукції, так звані «Студії Самсунг». Точки знаходилися на залізничних вокзалах, торгових центрах, вулицях і терміналі аеропорту.

Демонстраційні пункти міг відвідати кожен бажаючий з середини липня до початку вересня 2012 року. У них можна було побачити нові моделі смартфонів Galaxy S3 і планшетів Galaxy Note, випробувати новий мобільний додаток Samsung, присвячений Олімпіаді, сфотографуватися на Galaxy S3 і отримати бейдж з фото. Всі бажаючі могли взяти участь у конкурсі, призами в якому були S3 і навколосвітня подорож.

Примітно, що товари у пунктах не продавалися.

При цьому 9 з 10 відвідувачів стверджували, що їх вибір, швидше за все, буде зроблений на користь Samsung, причина цьому - відвідування демонстраційної точки. Трохи більше третини відвідувачів (35%) заявили, що тепер у них з'явилося значно більше шансів розглядати гаджети Samsung у якості ймовірної покупки.

Doc McStuffin

Doc McStuffin - телевізійне шоу на каналі Дісней. Головна героїня - шестирічна дівчинка Дотті на прізвисько Doc McStuffin - у перекладі це означає «Доктор Плюшева». Вона займається тим, що лікує іграшкових плюшевих звірів у своїй власній клініці.

Red Bull

Дуже багато чого з того, що робить Red Bull можна назвати експериментальним маркетингом. Приклади - Кубок по авіаслалому Air Race, створення власної команди «Формула 1», проведення різних спортивних змагань.

Однак окремо серед всіх заходів під егідою Red Bull став стрибок Фелікса Баумгартнера з парашутом з космосу. Акція отримала назву Red Bull Stratos. Стрибок зі стратосфери був здійснений з висоти 39 кілометрів, а весь світ спостерігав за цим у прямому ефірі по веб-трансляції.

Детальніше...

Наши партнеры